Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet okos telefon feltöltőkár...

Lehet okos telefon feltöltőkártyás úgy hogy nincs internet?

Figyelt kérdés
nem értek hozzá,nem tudom :(:(

2014. febr. 23. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Okostelefonhoz nem árt az internet, de ha wifi-n keresztül tudsz netezni akkor nincs gond.

Én is fél éve ruháztam be egy okostelefont igaz előfizetéses vagyok már évek óta de beruháztam a legalapabb internetcsomagba hogy azért netezni tudjak rajta mert mondta nekem a kiscsaj hogy erősebb netet kérjek rá mert okosteló és anélkül kb semmi értelme, igaz javarészt wifin keresztül netezek, de nem árt ha útközbe azért egy alapinternetem van akármilyen lassú is, de legyen mert elég sokat jövök, megyek és időnként jól jön ha van internet a közelben megnézni gyorsan valamit.

2014. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de nekem nem fontos az internet csak szeretnék egy modernebb telefont :)
2014. febr. 23. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
De minek? Hálózati kapcsolat nélkül az okostelefon félkarú óriás...
2014. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!