Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? 200k...

Milyen telefont vegyek? 200k alatt.

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 19:30
 1/10 anonim válasza:
nokia 100
2014. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Butát. Tárcsázóst.
2014. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ez relatív kérdés,mert nem mindenkinek tetszik egy-egy bizonyos készülék.

De nekem speciel tetszik a SONY Xperia Z1 és a Samsung Galaxy note 3 valamint a Nokia Lumia se rossz (főleg a 41megapixeles kamerája)

2014. febr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

S5, vagy HTC One 2.

Előbbi március közepén kerül a boltokba, utóbbit március 25-én mutatják be.

Talán 200-ból kijönnek már.

2014. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Az utolsó válaszolótól kérdezném melyik készülék lesz jobb az S5 vagy a one 2?

2014. febr. 24. 17:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, ezt most még nem tudni.

S5-öt ma 8-kor mutatják be Barcelonában, elvileg 4giga RAM, qHD kijelző, 8magos proci.

One 2-őt majd elvileg március 25-én mutatják be, addig konkrétat nem tudni.

2014. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 magos proci? Mi a faroknak, már bocsánat...

Ha az ember a két évvel ezelőtti csúcsmodelleket veszi, akkor is minden alkalmazás tökéletesen fog futni, nincs olyan, ami alatt megroggyanna. (Hozzá tenném, hogy a 2 magot, ami akkoriban volt menő, még mindig nem tudjuk teljes mértéken kihasználni egyetlen app.-al sem.) Illetve... Új apple készülék 200 alatt? Kizárt. Még a Samsung-oknál is túlárazottabbak, márpedig a samu sem adja ki az aktuális zászlóshajót 200 alatt.


Kedves kérdező. Én egy Note3-at javasolnék, ha szereted a tepsiket. S4-et, ha kissebb tepsiket akarsz. LG G2-őt, ha úgy akarsz csúcs mobilt, hogy pénzed is maradjon. (Hozzá tenném, hogy az S4 és a G2 ára is 130 alatt van. Ez ugye az új, független prémium garis termékekre igaz.)

Sony-t, ha kellemesen akarsz csalódni. Nekem speciel nem tetszenek, de a hangzásuk.... Na az bitang :)

Illetve, ha "egyedi" szeretnél maradni, akkor Nokia készülékre van szükséged. Fenomenális, hogy miket tudnak.

Az Apple sem a szívem csücske, de ez is jó választás, ha elegánsnak akarsz tűnni. Ad egyfajta megjelenést az embernek. :)

2014. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ismét. :)

Az s5 bemutatója most ért véget 2 GB RAM került bele amin én nagyon meglepődtem,illetve nem 8 magos a procija hanem négy.

És a szintén újonnan kijött Sony Xperia Z2-ről mit gondoltok?

2014. febr. 24. 21:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Z2-öt vegyél ha belefér.

3giga RAM, vízálló, és a legjobb az benne, hogy IPS kijelző.

2014. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beleférne a Z2,de az az igazság hogy azt vártam majd a samsung az S5-be rak 4GB RAMOT vagy legalább 3-at annyi már a note 3-ban is volt,meg az a 8 magos processzor is be volt ígérve,de semmi...

Az xperia Z2 pedig szerintem fölösleges mert a note 3 is tud annyit,és olcsóbb ha már azt nézem.

2014. febr. 26. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!