Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt ajánlanátok?

Melyik mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy tudnátok e nekem olyan mobilt mondani aminek 20.000 Ft (használtan) körül mozog az ára, egy alap android van rajta, kamerája normális képet tud csinálni és esetleg elég jó videót, + van wifi benne (az nem olyan fontos). Köszi a tájékoztatást előre is ! Használtra gondoltam !

2014. febr. 24. 14:25
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat lemaradt, az akksija bírjon ki 2-3 napot napi 4-5 óra nyomkodás mellett. (utazás)
2014. febr. 24. 14:38
 2/26 anonim ***** válasza:
Kevés nyomkodás mellett is alig-alig bírnak ki 2-3 napot... 20000 körül használtan SE vegyél androidot, lassúlesz, fagynifog, stb. Ennyiért használt Lumia 520.
2014. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung Galaxy Ace ennyiért jó vétel. Lehet belőle rossz példányt kifogni, de hangsúlyozom, hogy csak LEHET, és kicsi rá az esély. Ha meg kisebb telefon kell, (nekem az kellett) akkor meg ott a Samsung Galaxy Mini 2.
2014. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Uristen! A kérdező telefont szertne, nem ősrégi retkeket. Pff galaxy ace az egy kőkori hardverrel felszerlet 4 éves szar, ha már 20 ezre van miért kéne szemetet vennie :) ? Használtan xperia u van annyiért. Ebben az árban nincs jó telefon, de ez még elmegy. Tegyél fel rá egy miuit és nem fog akadni. Az ace meg a mini 2 pár megás belső helye és őskori szoftver&hardvere említésre sem méltó, 2014-ben kb bűn olyat venni és eladni.
2014. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
:D Ha az Ace egy szemét és nem ér meg 20.000 Ft-ot akkor miért veszik meg még 24.000 körül is? Az Xperia U meg pont annyit tud, csak éppen egy olyan márkától ami már bizonyított.
2014. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
[link] és [link] azért veszik meg páran mert nem értenek hozzá és samsung felirat alatt bármit megvesznek :) nem tudom miért írtad ezt, kívül-belül teljesen más a kettő, a sony javára.
2014. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mi más? A 2magos proci? Az Ace úgy tudom remekül elvan a saját kis nyolcszázakárhány megás egymagosával, nem akad, nem fagy többet mint bármelyik másik telefon ebben a kategóriában. A több RAM-ot sem lehet észrevenni átlagos használatnál.
2014. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az ok hogyha a telefonokhoz nem igazán értesz, de azért olvasni tudni kéne :) a ram mindkettőben ugyanakkora, a belső memória ami más. Az ace-nek 128 mega, abból kb 30-50 marad a usernek, ami szánalmasan kevés. És azért de, sokkal jobb az u procija minden téren. Nekem volt ace-em, nekem nem tudod beadni hogy nem akad, mert szörnyű volt. Egyébként az u-n fut a san andreas, az ace-re sehogy se lehet felerőltetni. Hidd el, szemét az ace még az xperia u-hoz képest is.
2014. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Az u egyik legnagyobb fájó pontja hogy nem bővíthető, de abban legalább gyárilag van négy giga.
2014. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Hogy ki mennyire ért a telefonokhoz az nézőpont kérdése. Az átlagos felhasználó sz@rik a hardverre, az érdekli, hogy működjön a telefon. A kedves kérdező nem írta, hogy kéne neki bármilyen letölthető alkalmazás. Nem használná ki a 4 GB belső tárhelyet.
2014. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!