Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 vagy újabb nokia...

Iphone 4 vagy újabb nokia lumia? (indoklást is )

Figyelt kérdés

Telefon vásárlasban vagyok ,és érdekelne hogy ki hogy gondolja.

köszi a válaszokat.


2014. febr. 24. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:

En a lumiara szavazok mert ugyan kevesebb rajta az alkalmazas,de a fontosabbak es nepszerubbek ingyenesek

Nem sok de en a vibert is meg kellett vegyem ios-re,

Meg ha van pl egy fix keret amit rászánsz a telóra abból ujabb lumiát veszel mint iphone-t

Jobb az ár/érték aránya szerintem

2014. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lényegében én is a lumiát ajánlom ha már az iphone 4 a másik verzió, még a 4S-t jobban tudnám ajánlani, de a 4 mar nagyon kifutó darab. Egyébként rengeteg az ingyenes app az iphonera, köztük a viber is, de egy újabb Nokia szerintem végtére jobb megoldás, Androidnál sokkal jobb, stabil rendszer, sokan dicsérik.
2014. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod. Alap dolgokra, telefonálásra, wifire, sms, e-mailra mind a kettő jó. Viszont újjabb 3d-s játékok már a 4-es iphoneon nem fognak futni, ha igen, akkor meg szaggatni fog. akkor inkább egy 5-ös.

Lumiábol pedig minimum 1 gb ramosat ajánlanék. Nekem volt mind a kettő. Meg voltam lényegében elégedve mind a kettővel. Most egy 920-as lumiám van. Az az Iphone 4-es telónál jobb. Szerintem. Bár ez szubjektív vélemény. Testreszabhatóság terén a wp elég szegényes. De nem rossz rendszer egyáltalán. A 8.1-el eléggé jó kis cucc lesz.

Én nem bántam meg a wp-t.

2014. febr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most nem fogok neked specifikációkat sorolni, arról találsz eleget a neten. Lehet, hogy a nokia ilyen szempontból jobb, de az iPhone olyan felhasználói élményt nyújt, amit egyik másik telefon sem tud megadni. Lehet szidni az iOS-t. Lehet szidni az apple-t, hogy túlárazza a dolgait. Fogj meg egy iPhone-t, és Nokia-t. Ég és föld. Lehet érezni, hogy minőségi anyagból készült. Lehet látni rajta az eleganciát stb. Lehet elfogult vagyok, de mint iPhone felhasználó nyugodt szívvel tudom ajánlani.

De mielőtt dönteni fogsz, nézd meg a nokia operációs rendszerét. A társadalom kis százalékának tetszik csak.

2014. febr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!