Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 820 zenehallgatásra?

Alfamate89 kérdése:

Nokia Lumia 820 zenehallgatásra?

Figyelt kérdés
Most már 50-60 körül lehet kapni újonnan, annyit megér? Eddig még nem volt WPs telefonom, de tetszik az egyszerűsége, mert Én csak zenehallgatásra és youtubra keresek telót. Mi a véleményetek?

2014. febr. 24. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen megéri, hiába 2012-es modell, ugyanúgy megkapja a frissítéseket, mint a legújabb telefon. Szóval azért nem kell aggódnod, mert két év múlva használhatatlan, lassú és fagyós lesz. Zenehallgatásra is teljesen jó, van benne EQ, Dolby.
2014. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a 720 is elég lenne , és annak a dizájnja sokkal jobb , de a 820 is kiváló választás , viszont inkább amiatt szoktak ehelyett 820 at venni mert a 820 ban 1gb ram van és azzal a nagyobb játékokat is lehet futtatni , [link] . Abból a maradék 10 forintból , amivel olcsóbb a 720 as vehetnél egy jó fülest :D . Nekem 920 asom van és annyi a bajom a zenehallgatással hogy legalább 2 hétbe telt amíg megszoktam , ha már vásároltál telefont és van kérdésed levélbe írj rám :D .
2014. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!