Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok? Milyen lesz a...

Mit gondoltok? Milyen lesz a Galaxy S5?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom 8 körül kiderül.
2014. febr. 24. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én is rohadtul várom...idáig csak a találgatás megy..de nagyon remélem hogy más fronton is bemutatják a nagyágyúkat mert idáig ez az mwc nem hozott nagyon nyálcsorgatásra méltó újításokat...

eddig talán a lumiákhoz való nyomkövetős kulcstartó ami említést érdemel ezen a bemutatón a többi az sallang

a sony bemutatta a z1-et z2 ként a huawei is próbálkozik de eddig elég vérszegény az esemény..legalábbis szerintem

2014. febr. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
elvileg 4gb RAM, qHD 5,25" kijelző, 8magos új exynos chipset.
2014. febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
qHD az nem hiszem mert az gyengébb mint a FullHD,esetleg QHD,bár állítólag marad a Full HD.
2014. febr. 24. 19:09
 4/14 anonim ***** válasza:

#2


LOLWHAT?

Hetekkel ezelőtt megcáfolták ezeket a specifikációkat, marad az 1080p, 3GB RAM, 8 magos Exynos SoC ha igaz amúgy is LITTLE.big architektúrára épül, szóval igazából csak 4 magos, meg a piac 99%-án Snapdragon 801-es változat lesz kapható, ami "csak" 4 magos, de az a 4 mag a jelenleg kapható legerősebb.


Egyébként 8-kor jelentik be hivatalosan, de már rég kiszivárgott minden, és nagyon csalódott vagyok. Sosem szerettem a Samsung-ot, de azt hittem most más lesz (Google-vel megállapodott, meg átdolgozott TouchWiz-ről jöttek a hírek), erre a szoftver kicsivel tényleg másabb, de még mindig ronda, a telefon is tipikus Samsung kinézetű, szóval továbbra sem leszek Samsung fan

2014. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 dersol ***** válasza:
Jónagy baromság volt s805 nélkül kihozni
2014. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most fog jönni róla a hír?

ha meglátjátok linkeljétek már ide légyszi :)

mert még csak azt sem tudom hol keressem :D

2014. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 dersol ***** válasza:
Googleben, esetleg
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mobilarena.hu-n nézegesd,szerintem még ma biztos írnak róla.De ha ma nem is holnap szerintem biztos.
2014. febr. 24. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:

#5


Snapdragon 805 még hónapokig nem lesz elérhető.


#6


[link]

2014. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/SamsungMobile/UNPACKED


ez a bemutató

hát elég durva hogy ennyi lenne az s5...talán ha ez is kap egy pro verziód akkor talán érdemes lesz megnézni

de semmi érdemleges újítás nincs benne

nagyobb kijelző,változatlan felbontás

rövidebb idő alatt fókuszál az új a6mpixeles kamera..nabumm XD

a telefon kinézetben 2 lépést tett hátra


amit innovatívnak mernek nevezni az a gear fit amit a nike már funkcionalitást tekintve már elég régen árul

ráadásul én pont nem várom el a telómtól hogy egy csuklópánttal nézze a szívverésem

de még a ujjlenyomatolvasónak sem tudtak egetrengető funkciót kitalálni


szappantartó dizájn ötös széria

2014. febr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!