Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Optimus G telefonról...

Az LG Optimus G telefonról valamilyen vélemény? Akadozik vagy sem, akkumulátor milyen, stb .

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 18:40
 1/8 dirtboy ***** válasza:

nem akadozik,az aksija elég jónak számít,rootolással és pár program le állításával elvileg még javítható az idő.

ha van egyéb más kérdésed jöhet mert ilyenem van tudok válaszolni rá.

2014. febr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg.

Papíron jó, de halott telefon, LG pont leszarja.

Megjelenése óta semmi hír nem volt róla, aztán nemrég volt egy hír, hogy LG teszteli rá a KitKat-et (aminek semmi akadálya, hogy megkapja, hisz a "testvére", a Nexus 4 is megkapta), de bejelentve nincs, és tényleg szoftveresen nagyon régi.


Korábban már említettem, Nexus 4-et vegyél. Egy-az-egyben az Optimus G hardverét kapta meg (pontosabban fordítva, a G kapta meg az N4 hardverét), és tényleg egy az egyben ugyanaz, csak a Nexus szoftverese milliószor jobb.

2014. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát 2# válaszoló "teljesen ugyanaz" hát nem hiszem mert én a kamerája és a belső memória többsége miatt döntöttem G mellet és szerintem megérte hogy nem a nexus 4est vettem meg.

A kérdésedre a válasz: nem akadozik egyáltalán, akkumulátora pedig nyomkodás mellett nekem simán kibír egy napot ami marha jó.

2014. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:

plusz az sem rossz hogy a gombok ugyan úgy kapacitívek de nem a kijelzőn helyezkednek el.

igaz hogy a kitkat még nem érkezett meg de igazából nem érzem hátrányát,kicsit túl van misztifikálva szerintem ez a másodpercre pontos friss andorid verzió.

akinek ez annyira életbe vágóan fontos akkor annak én nem a nexus 4et ajánlom hanem inkább a nexus 5ot.

2014. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Igaz, minimális eltérések vannak, de maga a SoC ugyanaz.


#4


"plusz az sem rossz hogy a gombok ugyan úgy kapacitívek de nem a kijelzőn helyezkednek el. "


Ez egyáltalán nem előny, csak máshol vannak a gombok.


"igaz hogy a kitkat még nem érkezett meg de igazából nem érzem hátrányát,kicsit túl van misztifikálva szerintem ez a másodpercre pontos friss andorid verzió."


Ez most egy igazi mindfuck. Ki az, akit nem érdekelnek új funkciók, jobb teljesítmény, jobb üzemidő? És oké, ha nem érhető el még aznap, hanem egy-két hetet kell várni, az belefér, de itt nem másodpercre pontos friss Android verzióról van szó, hanem arról, hogy SOSEM fog megkapni valamit, vagy rengeteget kell várni az újra.

2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"akinek ez annyira életbe vágóan fontos akkor annak én nem a nexus 4et ajánlom hanem inkább a nexus 5ot"


Hülyeség, mindkettő ugyanúgy megkapja elsők között az új Androidot, szóval akinek ez életbe vágóan fontos, annak mindegy, hogy N4 vagy N5. De természetesen N5 minden téren jobb, csak drágább is.

2014. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem lesz új android rá?

Egyébként szerintem megveszem mert nekem most L7-em és már újítani kéne!

Jobban szeretem a téglalap alakú telefonokat lásd:L széria Optimus G

2014. febr. 25. 13:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és nekem bőven elég a 4,7 inch ezért nagyobbat nem is fogok venni!
2014. febr. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!