Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek tud kezelni egy...

Szerintetek tud kezelni egy okos telefon HDD-ét ha rákötném micro USB-én keresztül?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már?
2014. febr. 25. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:
megne próbáld ember! nekem felrobbant az aksi!
2014. febr. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első azt hiszi vicces, ne hallgass rá.

---

Ha a telefonod OTG képes, akkor elméletileg elképzelhető.

De ha a külső HDD nagyobb áramfelvételt igényel, mint amit a telefonod az OTG kábelen keresztül ki tud magából szülni, akkor lehet, hogy nem fog működni.


Én még személy szerint nem próbáltam, de fogok venni majd egy OTG kábelt valamikor, és nekem is ez lesz az első, hogy a 2,5"-os 1TB-os külső HDD-t kipróbáljam.

2014. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű hogy ekkora áramot ki tudna adni magából az akku, esetleg külső tápos merevlemezt meg lehet próbálni
2014. febr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:
100%

Ha a külső HDD rendelkezik külön táppal, akkor igen.

Ha csak az usb-ről (1 usb csatis kábeles) kap tápot, nem fog menni. A vinyó felpörög, leáll, kevés az amper, leesik a tápfesz és leáll.

Ha olyan külső vinyó, hogy a kábelét 2 usb-re lehet dugni egyszerre ( [link] ), akkor a másik (táp) usb-t egy usb tápba vagy pc-be kell dugni, hogy elég legyen a tápáram.

2014. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!