Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem szól a hangszóró a...

Reanimáté kérdése:

Miért nem szól a hangszóró a Sony Xperia Z telefonomon?

Figyelt kérdés

A hangszórók nem szólnak. Sem zenét sem videót nem tudok nézni, nincs hang. Telefonálás közben sem hallani semmit. Viszont csörögni csörög a telefon és ha kihangosítva a hívás akkor is remek az a hangszóró ami máskor nem működik.

Mi lehet a baj? Látott már valaki ilyet?


Ja és a telefon decemberi(kB. 3 hónapos). ÉS NEM, NEM TETTEM VÍZBE!



2014. febr. 26. 19:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
szia! az enyémmel is hasonló bajok voltak, sajnos ez azért volt mert az amúgy is hangos zenét maxon hallgattam ezért tönkrement.. de már másik készülékkel is voltam így! :\ nem tudtak vele mit csinálni sajnos bár az enyém több mint fél éves volt
2014. febr. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én sosem hallgattam rajta hangszórón zenét pláne nem teljes hangerőn. Egy-egy videót megnéztem de azt is csak max közepesen.


A tizeddel mi lett? Szervíz mit csinált vele?

2014. febr. 27. 05:55
 3/14 hvrobi válasza:

biztos hogy nem a hangszóró a tropa mert nálam is ez a baj és én egy kicsit vizsgálgattam ezt a dolgot és rá jöttem hogy a telefon azt hiszi valamiért hogy heatset van csatlakoztatva még akkor is amikor nincs bedugva. Az is biztos hogy nem kosz a baj mert a jackdugó részt fullra ki takarítottam etilalkohollal ergo szoftveres gond csak azt nem tom hogy egy újra telepítés segít e :/

azoknak akiknél ugyan ez a baj nem volt egy szoftverfrissítés előtte és ha igen akkor melyik szoft van most fent mert lehet hogy a frissítés gatya :S

2014. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Arcade válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám volt xperia l tipusu telefonomob.Fogtam egy fogpiszkálot beledugtam a jack csatlakozo helyére belfujtam kétszer és utána müködöt !! :D Probáljátok ki ;) :D
2014. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hvrobi válasza:
hát én tegnap kipróbáltam a fogpiszkálós módszert de semmi, habár olvasgattam és többen is az updatera hivatkoznak :/
2014. szept. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt

Egyszeru a megoldas: fogd a fulest, dugd bele a teloba a jack et aztan huzd ki

Kesz :D

Nekem legalabbis mindig mukodik :)

2015. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A füles dugólyát dugd be, aztán félig húzd ki , játszani kell vele . Nekem működött
2015. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem a fogpiszkálós módszerrel sikerült :) Köszi!
2015. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kur*a erősen fúj bele, aztán csak jó lesz :D
2016. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 gagxi válasza:

Nekem is sp van ki hangositva hallottam telefonálás közbe simán nem, meg zenéket se halottam.El vittem szervizbe még garanciás volt vissza küldték annyival hogy víz érte és zárlatos lett.Játszottam rajta és vissza jött a hang aztán megint el ment.

Mennyibe kerülne ki cserélni a hangszórót?

2016. ápr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!