Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galax ace. Lassu,...

Samsung galax ace. Lassu, lefagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon lassu, laggol, kiírja hog nincs eleg hely, kozbe van rengeteg, es nem enged telepíteni, kibírja hogy üzenetek megtelve, kozbe mindent kitöröltem.

Mit tegyek? Hogy lehet ujra telepíteni a szoftvert? 2.3-as Android van rajta. Tudok ra tenni újabbat, vagy valami megoldás?


2014. febr. 26. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Szervizbe kell vinni és a szoftvert kell frissítetni. Tudom nekem is ilyen telóm és ez megoldotta a problémát.
2014. febr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én inkább vennék egy TELEFONT ahelyett hogy ezzel a vacakkal kínlódnék.
2014. febr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
datubber! nálad milyen árfekvésben kezdődik egy TELEFON?
2014. febr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az árfekvés a lényeg, hanem az hogy ne vegyél szart a pénzedért. 30 körül már lumia 520-át kapsz, 45-55 között meg már Xperia l és még kapható... "Csöppet" jobbak mint a Samsung féle trágya.
2014. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!