Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon analfabéta vagyok?...

Okostelefon analfabéta vagyok? Többi lent! Nem értek hozzá mert még sose volt okostelóm.

Figyelt kérdés

Okostelót szeretnék venni! Csak egy pár dolgot nem látok tisztán! Androidosat néztem és 4.1.2-es renszer vagy mi van benne ez jelenleg egy erős középkategóriának besorolható? Értelemszerűen minél nagyobb a száma annál jobb? Tehát a 2.2-es régebbi a 4.1-es újabb? Miben különböznek és mindegyikkel lehet netezni? Honnan tudom hogy ezek a rendszerek neten miket hoznak be? Gondolok itt arra hogy google youtube facebook meg az emailek?

Nem vagyok telefonfüggő meg laptopon jobban szeretek netezni de ezekre használnám:

-Néha ha várni kell akkor wifin keresztül neteznék csakis wifin keresztül google youtube facebook emailek!

-Ritkán jól jönne a GPS navigáció egy évben 10x

-Hogy a viber jól fusson rajta

Csak ezért kellene. Amit kinéztem az tudná ezeket?

Samsung S6310 Galaxy Young kártyafüggetelen okostelefon, White (Android)

-1 Ghz proci

-4 GB ROM, 768 MB RAM

-Android 4.1 (Jelly Bean)

-Chat, E-Mail, MMS, RSS, SMS

-3G, Bluetooth, EDGE, GPRS, HSDPA, HSUPA, USB, WiFi


2014. febr. 27. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még sose volt androidos telefonod akkor én nem ilyennel kezdenék a helyedben,mert ez egy alsó kategóriás mobil,gyenge hardverrel és könnyen el veheti a kedved az egésztől,ha el kezd akadozni vagy le fogy fagyni.
2014. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

A Galaxy Young egy eléggé alap modellnek számít, de amire neked kell szerintem maximálisan megfelel.

A google/youtube/facemook/email kombót az összes androidos telefon tudja. És igen. A verziószámból minél nagyobb annál újabb rendszerről van szó.

2014. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnám ajánlani neked a lumia 520-at

Egyszerűbb a kezelőfelülete mint az android

Sosem fagy vagy akad ellentétben az alsókategóriás androidokkal

Beépített email kliens azonnal jelzi az e-maileket és átlátható az alkalmazás

Viber is fut rajta

Ráadásul a navigáció net nélkül offline is üzemel országon belül

Youtube facebook ugyanugy megy rajta mint az androidon.

Az értesítések ugyan nem élő szinkronizációval működnek de áprilisban jön a 8.1-es frissítés és azzal kifogástalan lesz

Ha hosszabb távon gondolkodsz pl 2-3 évig nem akarod cserélni akkor ebben az árkategóriában nincs jobb választás

2014. febr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Első okostelefonnak én inkább Lumia 520-at venném.
2014. febr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet hogy butaságot kérdezek de nem értek hozzá! A GPS navigáció csak nettel fut? Net nélkül nem? Mert netezni ugyan alkalmakként neteznék de ahol várnom kell ott van wifi meg itthon is és ezért mobilnetet nem szeretnék rá pluszban fizetni. Akkor a GPS készülékek ami csak navigáció ahoz miért nem kell net? Akkor most ez hogy is van?
2014. febr. 27. 12:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

az android az a google maps térképét és utvonaltervezőjét használja amit ugyanugy gépen is be tudsz hozni

tehát csak nettel fut


a nokia here drive alkalmazása egyszer letölti a térképet és net nélkül tud útvonalat tervezni,hosszabb idő és az ujratervezés is hosszabb de ha meg vagy szorulva jászjákóhalma és mucsaröcsöge közt az istenháta mögött kettővel ahol mellesleg mobilnetnek sincs térerő ott jól jöhet

2014. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Androidra is van jobbnál jobb netet nem igénylő navigáció.
2014. febr. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
És ne hallgass a nokiafanokra, ne vegyél WindowsPhone-t! Az android személyreszabhatóbb, szebb , és átláthatóbb.
2014. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nem sokat érsz a személyre szabhatósággal ha összevissza fagy és akad.

Sokkal jobb a Lumia 520 mint a Young

2014. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
8.1 után a WP is sokkal testreszabhatóbb lesz, de kár ezzel érvelni az Android mellett, mert az emberek 90%-a ki sem használja ezt a lehetőségét a rendszernek...
2014. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!