Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan dolog amit hiányolsz...

Van olyan dolog amit hiányolsz a mostani okos telefonokból? Mit javíthatnának szerinted rajta?

Figyelt kérdés
Van olyan dolog amit hiányolsz a mostani okos telefonokból? Mit javíthatnának szerinted rajta?

2014. febr. 25. 19:48
 1/3 Saavedro ***** válasza:

Életidő (!!!) - ne menjen szét 2 év múlva

Akkuidő (!) - min. 2-3 nap

Alapnak kellene lennie a kameragombnak (az enyémben is van), egyéb fizikai gomboknak, valamint egy optikai touchpad, navigációs pad is jó lenne

Formaterv (ne mindegyik ugyanúgy nézzen ki)

Koncepció (régen volt, most már csak ész nélkül hányják ki a telefonokat)

Szabványosítás, személyre szabhatóság (pl. Phonebloks)

Méret (3.7-től 4.3-ig az ideális, nem pedig a hat col)

Rendszer (és alkalmazásainak) hardveres/szoftveres követelménye, energiatakarékosság

2014. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ébresztés kikapcsolt állapotban.

(én is úgy gondoltam, hogy nekem bőven elég lesz a 4.3"-os képernyőméret, attól feljeb biztos nem kell, erre most egy 4.7"-ost használok, és meglepődtem, hogy még kényelmesebb is, mint a 4.3"-os volt... egyszerűen jobb a készülék kialakítása - keskeny káva, 6,4mm-es "vastagság")

2014. febr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Saavedro ***** válasza:
Zsebben hordva erősen kifigyelhet...márha biztonsággal zsebre tudod rakni.
2014. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!