Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "vissza" gomb bezárja az...

A "vissza" gomb bezárja az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok android terén és erre nem találtam infót a használati utasításban. Számítógépen ugye, ha használok bármilyen programot, bezárom és kész.

Mobilon nincsen ilyen gomb, csak visszalépni tudok, vagy a kezdőképernyőre lépni. Ilyenkor bezáródnak a programok (galéria, net, akármi), vagy futnak a háttérben és máshogy kell leállítani őket?

Plusz az utoljára használt alkalmazások listája (kezdőképernyő gomb hosszan nyomva) az tényleg csak egy lista, vagy ott tudom (kell) bezárni a futó dolgokat?

huawei y300-am van, ha ez számít


2014. febr. 27. 14:22
 1/2 Tengor ***** válasza:

A programtól függ, hogy háttérbe küldés hatására leáll, vagy csak altatja magát v. csökkentett funkciókkal v. teljes funkcionalitásában fut tovább.

Amíg nem lassul be a telefon, addig nem kell foglalkozni ezen progik bezárásával, annál is inkább, mert ha úgy írják meg, akkor úgy is újra indítja magát.

2014. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

A vissza gomb a többséget zárja.

Ha a kezdőképernyő gombbal mész ki, akkor a többséget nem zárod.

Mindkettő alól van kivétel.

"utoljára használt alkalmazások listája"

Részben futó progik, részben bezárt, leállított progik, részben kilépéssel hibernált progik, ahol ugyanoda lépsz vissza, ahonnan utoljára kijöttél. Független attól, mi is fut valójában, csak egy használati időrendre alapozódik.

Ez tényleg csak lista, a memóriában lévő dolgokról nem mond semmit.

2014. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!