Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfogadás vagy elutasítás?...

Elfogadás vagy elutasítás? Frissíteni akarom az Iphone 4s-t iOS 7. 0.6-ra viszont írja, hogy elfogadom vagy elutasítom ennek a licencnek a szerződési feltételeit.

Figyelt kérdés
Új a készülék, úgy kb. 1 hete kaptam és 7.0.4 van rajta de azt olvastam, hogy fontos ez a frissítés. Még a telefon nem jelezte a frissítést de amikor csatlakoztattam a géphez és megnyitottam az iTunest írta, hogy frissítsem. Nos a kérdés az lenne, hogy ennek az elfogadása biztonságos?

2014. febr. 27. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elkell fogadni, különben nem tudod telepíteni.
2014. febr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bruti1 válasza:
100%
Igen biztonságos!! Fogadd el de az enyèm angolra van állítva ès azon I aggere vagy valami ilyesmi!
2014. febr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Te állítottad angolra? Mert nekem alapból magyar... De gondolom ez semmit nem jelent :D

2014. febr. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!