Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M, vagy J? Mi a...

Sony Xperia M, vagy J? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
én igazából összehasonlítva nem sok különbséget találtam, de igazából a J-ről több negatív vissza jelzést olvastam. Gondoltam megkérdezlek titeket is, hogy esetleg személyes tapasztalat, vagy egyéb.. ?! :)
2014. febr. 27. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az M-ben több ram van, jobb processzor és gpu, szóval elég jelentős és feltűnő különbségek.
2014. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs nagy különbség, csak az M-ben 2x annyi a RAM, 5x erősebb a GPU (nem random szám, tényleg kereken 5x erősebb), CPU is elmondhatatlanul erősebb (2 mag vs 1 mag, krait mag vs Cortex A5, néztem neten pontos összehasonlításokat, és 2x vagy 4x erősebb a CPU, arra nem tudtam rájönni, hogy az egy mag 2x olyan erős, mint a J-ben található, vagy összesen 2x erősebb, egyébként előbbire tippelek, szóval valószínűleg 4x erősebb CPU a helyes válasz), ezen kívül szoftveresen is jobb, valószínűleg újabb Android verziót is fog kapni az M, míg a J már nem, milliószor jobb készülék.


És itt nem csúcskategóriáról van szó, ahol igazából az 5x gyengébb hardver is még nagyon erős, itt nagyon is számít ez a különbség. J egy kimondottan gyenge, alsókategóriás készülék, M egy már egész erős, középkategóriás készülék.

2014. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Korábban már volt egy Sony Xperia V-m, de szegénykémet összetörtem, de addig tökéletesen működött, így bízom a Sonyban. Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!