Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy telefont elég...

Most vettem egy telefont elég drágán, de a belső memóriája csak 6 giga, ami az alkalmazások miatt már be is telt, vettem memória kártyát, de hogy lehet átrakni az adatokat?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy a zenéket képeket már sikerült.

De olyan funkciót nem találtam a Sony xperia-n belül, ahol az alkalmazásokat át lehetne tenni.

Rootolni nem nagyon merem, mert annyira azért nem vágom a dolgot, más megoldás nincs?

Az azért elég gáz, hogy kemény 15-20 alkalmazást lehet csak felrakni a telóra a belső memória miatt. :(



2014. febr. 26. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Root nélkül nem tudod.
2014. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ez szomorú. : (

Akkor lehet, hogy valami mobilos/számítógépes fiút kell felkeresnem hozzá.


Igazából parázok, hogy elcs*szik a telefont, meg még elég sok garancia is van rá.

2014. febr. 26. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Valamit az nélkül is át tudsz amikor rámész az alkalmazásoknál,de az édeskevés. Rootal meg szinte mindent.
2014. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hiába nézem itt az xperiában nincs olyan, hogy az alkalmazásoknál át lehessen vinni.

Csak az alkalmazás adatait mutatja.


Egyedül a képeknél, zenénél volt ilyen h sd kártyára átvitel.

2014. febr. 26. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
ha xperia sp, akkor ne csodálkozz, hogy nem lehet átvinni az adatokat. egyiken se lehet. meg úgy nagyjából a sony-k javán nem lehet
2014. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de miért nem?


erről eddig nem is tudtam. : /


szomorú

2014. febr. 26. 23:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Root-al és Titanum Backup-al mindent lehet, illetve vannak a Play áruházban App2 SD alkalmazások amelyek a memóriakártyára tudják helyezni az alkalmazásokat.

Egyébként ha szabad kérdeznem, mit tudtál telepíteni a telefonra, hogy betelt a 6GB hely? Lassan két éve okostelefonom van, 2GB memóriával az alkalmazásoknak, amit csak tudok ide telepítek, de még így is majdnem 1GB szabad.

2014. febr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
rárakott egy san andreas,nova 3 és dead trigger 2-t . valami ilyesmit tudok elképzelni :D
2014. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

áh, semmi ilyesmi.


van kb. 6-7db képszerkesztő program.

Instagram

Candy Crush

Online rádió


és ennyi. :D

több helyem nincs is.

2014. febr. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!