Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szolgaltatonal kell elofizet...

A szolgaltatonal kell elofizetni a 4gre vagy csak eleg ha a telefonom tudja?

Figyelt kérdés
Iphone 4rol most valtottam galaxy s4re es ugy erzem hiaba van belassitva a netem marha gyorsan betolti az oldalakat ameddig iphonen 10perc volt most beirom es vannak olyan oldalak mint pl a gyakori hogy fel perc alatt be is tolti ez annak koszonheto hogy 4g vsgy csak a telefon millioszor jobb ???
2014. febr. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Tankolni is kell az autóba, vagy elég ha van benne üzemanyag tartály?
2014. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számít a 4g, ha van internet a csomagokban, akkor tudod használni az LTE-t, így tényleg hasít a net, sokkal gyorsabb a 3G, talán nem is a telefon számít, hanem ahogy írtam a net.
2014. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor annyit el tudsz nekem mondani hogy miert gyorsabb sokkal ?? Nem 4gs az internetem de gyors ez mitol lehet ??
2014. febr. 28. 04:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!