Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S vélemények?

IPhone 4S vélemények?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. 12 éves korom óta szeretnék egy iPhonet. Nem menőzésre kell, hanem kitudom használni a funkciókat. Családban is van egy és amikor kipróbáltam akkor is nagyon bejött. Tetszik benne:

1. Szép formavilág

2. Gyors

3. Rengeteg játék akadás mentesen fut rajta

4. Gyönyörű képek(8mp)

5. Kijelzőmérete elfér a kézben, ezért egy kézzel is könnyen kezelhető

6. Vadi újan olcsóbban hozzá tudok jutni (lejárt a hűségidő miatt)

Az lenne a kérdésem hogy ha most március környékén iPhone 4S-t vásárolok 1,5-2 év múlva nem lesz-e már elavult és támogatás nélküli?

Előre is köszönöm:)


2014. febr. 28. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a számokat tekintve elavult lesz, de nekem is ez van 2,5 éve és tökéletesen működik azóta is, egy ideig még megtartom biztos. 2,5 év alatt se untam meg és mindig kiszolgált, nem idegesített fel valami hülyeséggel mindig.
2014. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:) Ment a zöld kéz!

Igazából ha nekem tetszik akkor lényegtelen hogy elavult lesz vagy nem!:) Nem igaz?

Várom még válaszaitokat!:)

2014. febr. 28. 09:47
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
én is szeretem, szerintem simán jó lenne ezekkel a paraméterekkel, viszont újonnan nehezen tudsz már hozzájutni 8 gigásnál nagyobbhoz, mert ugye már nem gyártják őket, a 8 gigás meg használhatatlanul kevés, arra már a rengeteg játékos pont egyből kihúzható, mert max 1-2 nagyobb játék ráfér, és akkor még mást nagyon nem is pakoltunk rá. sőt, nekem a 16 giga is kevés, ha videóznék, hétköznapokban meg mindig 5 giga tartalék.
2014. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, neked is ment a zöld pacsi!:)

Telenor csak 16GB-ost árul szoval ezzel nincs gond:)

De 1,5 évig még kap támogatást?

2014. febr. 28. 10:56
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Már az iOS7 is necces 4S-en, szóval nagyon sok újra ne számíts, de ha nem frissítesz, akkor jó lesz az évekig - max azokat az újdonságokat nem fogod tudni majd letölteni később, amiket friss OS-verzióhoz kötnek.
2014. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Testvéremnek i4S van és hiper gyorsan és akadásmentesen fut rajta az IOS 7:)
2014. febr. 28. 11:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, azt tudom, de ennél feljebb verziószámra szerintem már nem lesz érdemes frissíteni - mert sima 4-en már nem ilyen fényes a helyzet.
2014. febr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt gondolom hogy még a következő frissitést biztosan viszi:) De ez csak a jövő zenéje!

Neked iPhoneod van?

2014. febr. 28. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem, de követem a mobiltechfórumokat, és környezetemben is van jó pár iPhone user :)
2014. febr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ios 8 még kifog jönni ra,ios 9 mar nem,én Iphone 4-et használok ios 5-tel es úgy kegyetlenül gyors,de ios 7-el öngyilkosság ,ezért 4s-en valószínűleg az ios 8 lassú lesz
2014. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!