Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan érjem el hogy anya...

Vercsi28 kérdése:

Hogyan érjem el hogy anya vegyen nekem okostelefont?

Figyelt kérdés
Még nincsen és olyan ciki de túl sok pénzt kéne gyűjteni rá.

2014. febr. 28. 18:03
 1/4 schumilex55 ***** válasza:

Talán ha megkéred, lumia 520.

30 forint újban, használtan olcsóbb, előfizetésre meg havi pár ezerért kilehet hozni.

2014. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schumilex55 ***** válasza:
Vagy menj el diákmunkára és vedd meg magad.
2014. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Worest ***** válasza:

Szerintem ha betöltötte volna azt az életkort, hogy elmehetne diákmunkára, elmenne/elment volna már.

Kedves kérdező, ha Te nem tudod meggyőzni anyukádat, hogy vegyen, akkor mi se tudunk olyan ötleteket mondani, amivel megtudnád győzni.

Hasonló cipőben járok/jártam, de én összegyűjtöttem.

Add el a régi játékaid, kacataid Apródon, és hasonló helyeken, nekem ebből összejött 40.000 forint, ami egy Xperia L-re elég lett, de 25.000-ért már újonnan tudsz venni egy Lumia 520-at, ami nem rossz telefon.

Ha 25.000-t nem tudnál összegyűjteni, akkor is próbáld meg eladni a régi játékokat, maximum ha összeszedsz 10.000-t, akkor már kevesebbet kell kifizetnie Anyukádnak, és lehet, engedékenyebb lesz.

Sok sikert, ha valami kérdésed van esetleg, nyugodtan írj nekem privátot.

2014. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszike :)
2014. márc. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!