Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek rootoljam a...

Szerintetek rootoljam a Samsung Galaxy Ace i - met, tövbi lent pls részletes infòt ne linket?

Figyelt kérdés
...Ha nen szeretném elrontani a telefont garancia nem szàmìt mert ùgytudom unroottal mególdhatò...Elsősorban azért szeretném mert Flash tartalmakat szeretnék lejàtszani de alapból nem lehet, csak roottal...Ha előnyös rootolnom azt is írjàtok le lépésről lèpére hogy hogy kell és ne feledjétek i van a végén - Ha meg nagyobb jàtékkal is szeretnék jàtszani milyen romot érdemes ràrakni hogy pl:Bloototh kamera wifi stb...;Működjön a root/rom felrakàsa utàn is...Előre is köszönöm a vàlaszokat ;)...

2014. márc. 1. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valamit akarsz csinálni, de root kell hozzá, akkor mégis miért kérdés, hogy érdemes-e rootolni vagy nem?


Azt meg hogy hogy kell rootolni neten írják, pl. itt: [link]


Nagyobb játékokat meg felejtsd el, szar a telefon hardvere, semmilyen szoftver sem fog javítani rajta.

2014. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves 1. vàlaszírò...

Köszönöm a gyors vâlaszod de....

"ne linket" - lefordítanàd nekem mert spanyolt tanulok. - A nagyobb jàtokokròl meg lehet, mert màr sokszor làttam de mondjuk nem vagyok biztos benne 100%-ban./köszi/

2014. márc. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!