Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki akinek Iphoneja van...

Valaki akinek Iphoneja van segítene nekem?

Figyelt kérdés
Hallottam egy olyan applikáciorol, hogy ha elvesztem / ellopják a telefonom, akkor kuld kepet, hogy ki is hasznalja eppen.. nem tudnatok segiteni mi a neve az appnak??

#applikáció #iPhone #lopásgátlo
2014. márc. 1. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
find my iphone
2014. márc. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a find my iphone nem küld képet, de különben meg csak az esetek kis számában működne(például, ha a tolvajnak annyi esze sincs, hogy pihentesse lopás után...már egyből használni is szeretné). iOS 7-nél pedig ha rányom a restore-ra, akkor újra be sem tudná aktiválni, ha nem tudja az Apple ID jelszavát. tehát ott meg már mind1. azt kéne egyszer megérnénk, hogy egy ilyen restore utáni sikertelen aktiválás után a find my iphone érzékelné, és mivel ilyenkor ugye fel kell mennie wifire, simán el tudná küldeni a gps adatokat mondjuk e-mail-ben...de nyilván ez sosem lesz, mert az az Apple részéről nem üzlet, mert akkor nem vennél újat tőlük...
2014. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!