Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG P990-hez melyik a legjobb...

LG P990-hez melyik a legjobb ROM, hogy a lehető leggyorsabb legyen a telóm?

Figyelt kérdés
Nagyon belassult a telefonom,szeretnék rá egy új ROM-ot. Játékra használom leginkább a telefont,valami erre a célra módosított ROM-ot honnan tudnék letölteni? Vagy van egyálltalán ilyen? melyik módszerrel a legkönnyebb felrakni a telóra? ROOT-ot is szeretnék rá. Rengeteg oldalt megnéztem már,sok fórumot is olvastam,de nem igazán jöttem rá hogy melyiket is válasszam. ha tudtok ajánlani valamit ami esetleg nálatok is bevált, egy letöltési linket megköszönék!

2014. márc. 1. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg ez van fent: Verzió: 4.0.4, Kernel: 2.6.39.4, Szoftver: P99030a
2014. márc. 1. 13:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlen a telefonod?
2014. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen
2014. márc. 1. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=yH3qKLXqdSg Ajánlom figyelmedbe ezt a videót. Igaz angol, de ha rendelkezel némi nyelvtudással simán meg tudod oldani ez alapján!
2014. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Erről mit tudsz,ez mire való?

Gueste2X Hybrid Revolution v3.8 - EXT3 Edition V10d bb. Fórumon olvastam hogy ez gyors,stabil,jobb mint az ICS

2014. márc. 1. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az is. Rakd fel amit jónak látsz :")
2014. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ehhez kell még valami? Honnan tudnám letölteni? Annyira nem értek hozzá, de frissíteni tudnám. A YouTube-os linkel az a b hogy sokan azt írják hogy nem megy, hibás
2014. márc. 2. 19:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy jó az!
2014. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!