Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem megfelelően működik a...

Nem megfelelően működik a Navigon a telefonomon - mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Külföldről kaptam egy használt Sony U-t. Már akkor rátettem egy Navigont (nem fizetős), ami tökéletesen működött. Aztán kikódolták, hogy a telefon funkcióját is használni tudjam. Azóta kétszer, két különböző oldalról is letöltöttem rá a Navigont és mindkétszer csak 4 ország (u.a. országok) térképét tölti be. Mi lehet a gond?

2014. márc. 1. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a "mellékelt" (használt) licenszfájl nem tartalmazza a jogosultságot, így nem is választható....
2014. márc. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megmagyaráznád ezt nekem?
2014. márc. 1. 16:10
 3/7 anonim válasza:
Nem vetted meg, ezért nincs jogod használni. Ez a licenszfájl. Ha fizettél volna érte, akkor azt felismerné az alkalmazás, és teljes módban működne. Töltsd le Play Storeból.
2014. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval mit kellene tennem, hogy újra működjön a telefonomon a Navigon?
2014. márc. 1. 16:20
 5/7 A kérdező kommentje:
A kikódolás előtt is pirate-ról töltöttem, de akkor működött. U.a. a fájlt használtam kártyafüggetlenítés után is - akkor viszont már gond volt. Ugyanazzal a fájl-lal.
2014. márc. 1. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd meg, vagy használj ingyenes alternatívát.
2014. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, megveszem.
2014. márc. 1. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!