Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonmárkát ajánlotok?

Milyen telefonmárkát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már volt pár telefonom, de igazából egyikkel sem voltam nagyon megelégedve. Tudok mondani olyan telefonmárkát ami jó telefonokat gyárt elérhető áron?
2014. márc. 1. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sony Xperia
2014. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
sony xperia nokia lumia ezek a legjobbak és még huawei
2014. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Samsung.
2014. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Worest ***** válasza:

Sony, Nokia, Nexus.

Samsung csak a felső kategóriában tud helyt állni, eléggé rosszul optimizálja a rendszert alsó-közép kategóriában.

Az elérhető áron belül mire gondoltál?

Ha 40-50 körül keresel telefont, akkor Sony Xperia L.

3 napja ilyenem van, beleszerettem, semmi gond nincs vele.

2014. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Saavedro ***** válasza:

Az Xperia egész jó, a J-t meg az E-t hanyagold mert ahogy nézem a birka nép ezekre gerjed, ezek a Sony Galaxy Ace-i.


Samsungot hanyagoljuk...az S4 mondjuk nem tudom milyen, talán jó. De a Galaxy Note a Mobilarena adásán 10 perc után úgy lefagyott, hogy öröm volt nézni. Talán a Samsung rosszul megírt drivereinek köszönhető, talán a MotionWiznek, nem tudom.


Nekem a HTC nőtt nagyon a szívemhez. Ha használt telefont veszel, a 2012-es modelljeit ajánlom nagyon - Sensation, Amaze, EVO - nekem egy HTC EVO 3D van és a Sense valami eszméletlen jó. Rengeteg a lehetőség, a Touchwiz ennek a nyomába sem ér. Az újabb telefonjaik rendre kakik, de ők voltak nekem az etalon, ha 2013ig nézem.

2014. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
3 napig minden telefonért lehet rajongani. Ráadásul nem is 50000 Ft-ba került.
2014. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :DD
2014. márc. 1. 18:56
 8/19 A kérdező kommentje:
És az LG telefonokról mi a véleményetek? Nem sok LG-t láttam az utóbbi időben, tehát nagyon nem tudom milyenek.
2014. márc. 1. 18:58
 9/19 A kérdező kommentje:
A sonyval meg az a gondom, hogy van egy ismerősöm akinek Xperia SP-je van, és az előlapi kamera szaggat nagyon. Ez minden Sony terméknél ilyen?
2014. márc. 1. 19:18
 10/19 Worest ***** válasza:

LG mostanában kezd feljönni.

Az L-nél frissíteni kellett 4.2-re, és tökéletesen működött, nem tudom, hogy az SP-nél miért szaggat.

2014. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!