Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade 3, mit csináljak vele?

ZTE Blade 3, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hello.

ZTE Blade 3-ra feltelepítettem a recovery-t utána egy custom romot,de mindig kikapcsolt tőle a telefon,utána feltelepítettem egy másikat azzal meg nem kapcsolt be csak folyamatosan töltött..(akár 2 óráig is,de nem töltött be)

Utána számítógéppel visszaraktam a gyári recoveryt mert azt hittem azért nem jó,de gyárival se jó :s

most nem tudom visszatelepiteni a clockwork mod recovery-t mert az usb hibakeresést be kellene kapcsolni,csak nem tudom,mivel nem tölt be.

Hogy lehetne megoldani? Köszi



2014. márc. 2. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyári rescoveryt és az update.zip et másold fel a sd kártya gyökerébe

Aztán simán telepísd fel az update.zip et utánna mehet előről rá a clock.. majd a cynogenmod

[link]

2014. márc. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
LETÖLTÉS (restore_recovery_hungary.zip) Fontos h ezt szedd le ne a másik recoveryt!!
2014. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem állítsd vissza a gyári beállításokat, nekem segített már egyszer :)
2014. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!