Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülne a javítás,...

Mennyibe kerülne a javítás, hova vigyem el? (samsung galaxy y)

Figyelt kérdés

A mobilomban elszakadt a kapacitív érzékelőt és a képernyőt összekötő kábel, mennyibe kerülne a javítása?, 5 ezer ft felett szerintem nincs értelme javvíttatni, mert 10 ezerért egy jobb használtat veszek (sony ericsson xperia mini pro).

Aki tudja hogy egerszegen hova kéne vinni az legyen szíves irja le, a válaszokat előre is köszönöm!

a legfontosabb az ár azt légyszi mindenképp ha tudjátok irjátok le!


2014. márc. 2. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
inkább vegyél egy új telefont 10e felett lesz szerintem vagy pont annyi
2014. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó értem, de azt szeretném megtudni hogy mennyibe kerülne a javítás! légyszives azt írjátok le vagy azt hogy nemlehet segíteni
2014. márc. 2. 13:42
 3/4 Tengor ***** válasza:
E-bay-ről 1500 Ft-ért tudsz digitizert rendelni hozzá. Ha szervizben cserélik, akkor még rájön a haszon és a munkadíj, nagyon neccesen áll meg a dolog 5 ezer alatt.
2014. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5-10 e
2014. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!