Lumia 525 vagy 625?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam rajta de nem tudok dönteni az 525ben tetszik hogy olcsó, 1gb RAM-ja van, de az nem hogy csak 1GHz-es a procija és nem 4g-s. A 625ben az tetszik hogy nagy a kijelzője, 4g-s, árban sem vészes, de az nem tetszik hogy csak 512mb RAM-ja van annak ellenére hogy drágább. Nem tudok dönteni köztük ezért kérem hogy akinek van tapasztalata valamelyik telefonnal ossza meg velem (főleg a 625 kevés RAM-jától félek)

2014. márc. 2. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akasztható meg a 625 sehogy!!!! A Windows-nak elég 256 MB RAM hogy működjön! De énszerintem a 525 telefont vedd!
2014. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát várd meg a 630-at

Visszafogott árazásu modellként jelentették be

2014. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 b95 ***** válasza:

A WP 8-nak már nem elég a 256 MB, az a WP 7 volt. (Mondjuk az appok egy jelentős része viszont már nem ment pont a kevés RAM miatt.)


512 MB viszont elegendő a WP 8-nak, a 4G meg mindneképpen király, persze ha van hozzá megfelelő netcsomagod.

A 630-at felesleges kivárni, mert biztos viszonylag magas áron fog indulni.


Én azt javaslom, vedd meg a 625-öt a Telekomnál (55k), és fizess elő a NetPlusz L csomagra (2,2k/hó, 1 GB, 60Mbps letöltési sebesség). :)

Jelenleg ez a legolcsóbb megoldás, ha élvezni akarod a 4G előnyeit!

2014. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!