Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia SP-re, hogyan...

Sony xperia SP-re, hogyan telepítsem fel a számítógéplől letöltött android játékokat?

Figyelt kérdés

A The Walking dead-et akarom feltenni rá, már letöltöttem az APK-ot, felmásoltam a telóra, feltelepítettem, beléptem a játékba és amikor töltené a játékot akkor hibát ír ki.

Valaki leírná részletesen, hogyan telepítsem fel?



2014. márc. 2. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Az obb fájlt is felmásoltad?

Valószínűleg nem, szedd le azt is, másold be az Android\OBB-be, ha meg nincs ilyen könyvtár elsőnek hozz létre egyet.


És a telefonodnak megfelelő verziód szedd le, mert külön van Tegra, PowerVR, Mali és Adreno változata a játéknak, neked az Adreno-s kell.

2014. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha hibát ír ki, akkor nem gondolod, hogy kellene a válaszhoz, hogy mit ír hibának??

Mert így csak találgatás a válasz, azzal meg nem sokra mész.

2014. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak híg a leve.
2014. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nagyméretű játékok maguknak töltik le a datát/obb-ot.

Ha kalózkodott a játék, akkor ez általában nem töltődik le.

Szóval szedd le a fájlokat, és attól függően hogy mi van benne, helyezd a megfelelő mappába(/Android/data vagy /Android/obb)

2014. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!