Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon vásárlás, segít valaki?

Telefon vásárlás, segít valaki?

Figyelt kérdés

[link]


ezt a terméket venném meg.

Megbízható az üzlet? Van valakinek tapasztalata?

Illetve a tulajdonságoknál fel van tüntetve,hogy adnak hozzá akkumulátort is de úgy tudom a htc 8x-nek nem lehet kiszedni

illetve miért írják az,hogy ne frissítsem a szoftvert? akkor ez nem gyári és bontatlan készülék?


2014. márc. 2. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

* Minden új készülék ára 27% áfával értendő, az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön.

Szürkeimportos készülékek külföldről. Előfordul, hogy itthon függetlenítik feketén. Én nem vennék ilyet.

2014. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sejtettem,hogy külföldről hozzák mert nagyon olcsó pl a t-mobile-nál ez a teló kb 123k
2014. márc. 2. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmi baj sem lenne azzal, hogyha külföldről jön a teló (T-Mobile és minden létező üzlet is külföldről hozatja), csak az a baj, hogy itt semmit sem kapsz hozzá, csak a telefont vágják hozzá, garanciából is biztos csak bolti garanciát kapsz, azzal meg nem érsz sokat, meg millió egyéb gond van vele.
2014. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
valahol írják,hogy minden gyári tartozék stb...
2014. márc. 2. 18:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Valahol mindent adnak, valahol semmit, akkor ez a bolt pont ad hozzá dolgokat, de valami egyéb módon csalnak akkor.

Legjobb esetben áfával csalnak, külföldről behozatják ahol lehet csak 15% az áfa, és akkor már jóval olcsóbb a készülék. Ez neked csak előny, a magyar államnak hátrány, hisz kevesebb adót kap, de nem ez miatt fog összeomlani az ország.


Legrosszabb esetben csak bolti garanciát kapsz, ami akkor baj, ha elromlik a készüléked. Ilyenkor sokkal kevésbé akarják megjavítani a telefont, ha megjavítják akkor lehet a telefon belsejét szétbarmolják, stb.


Egyébként most meg nem tudom mondani, de egyik haverom vagy XXLGSM-nél vette a telefonját, és meg volt vele elégedve, vagy pont fikázta. Ezzel nem segítek sokat, de majd megkérdezem tőle aztán megírom.

2014. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnos minden webshopnak vannak negatív és pozitív értékelései.. :/
2014. márc. 2. 19:32
 7/9 A kérdező kommentje:
az xxl gsm-nek jók az árai de nekem bontatlan cucc kell és ők csak simán a telefont adják semmi tartozékot tehát az már eleve nem bontatlan
2014. márc. 2. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azt írtad az előbb, hogy náluk minden gyári tartozék?
2014. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt írtam,hogy "valahol" :D nem náluk
2014. márc. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!