Xperia U rootolás?

Figyelt kérdés
Van egy Xperia U-m. Függő, 4.0.4 van rajta, nem volt semmi változtatva rajta. Olvasgattam és elvileg a ROMoktól gyorsabb lesz. Hogyan lehet ezt megvalósítani? Néztem is őket, de nekem kínai volt amit találtam. Help pls!

2014. márc. 2. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagyis még azt se igazán tudom mi a különbség a Root és a Rom.
2014. márc. 2. 20:31
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha ennyit értesz hozzá akkor hagyd a pcsába.

lehet gyorsabb annak aki tudja hogy kell a custom romokkal és órajelekkel bánni esetlegesen az akksi függvényében.

ha nem tudod mit kell vele csinálni akkor csak arra jó hogy elveszítsd az esetleges garanciát

2014. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rootolás az rendszergazdai jogokat ad a telefonodnak, pl gyári alkalmazásokat kitörlöd, procit felhúzod vagy lejjebb veszed.

A ROM meg maga a rendszer, pl. alapból kevesebb program van benne, esetleg pár alkalmazást felcserélnek egy jobbra, bootolásnál más kép jön be (amikor bekapcsolod nem xperia hanem pl. egy golyó ugrabugrál jobbra balra és felrobban)

Ha kell valami akkor írj és segítek, rootolásból most jó vagyok mert 3 hétig kutattam és most 2 perc alatt felrootoltam a telefonomat és az osztálytársamét is:)

2014. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!