Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb? sony xperia l...

Melyik jobb? sony xperia l vagy sony xperia j

Figyelt kérdés
megy a zöld kéz :D
2014. márc. 3. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Xperia L. a J már amikor megjelent, akkor is szarnak számított , nem hogy most
2014. márc. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1 jól írja, J sosem volt jó, L meg még ma is elég jó darab.
2014. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
A J az sokkal jobb!!!
2014. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
legalább tartsd meg magadnak a hülyeségeidet, ne másokat hülyíts ;) . köszi szia
2014. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
senki nem hülyít senkit én meg is tapasztaltam hogy a J sokkal jobb telefon mindkettő van a családba J is és L is és a J sokkal jobb. ugy hogy te tartsd meg magadnak a hülyeségeket szia
2014. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jobb az L. a J már megjelenésekor is szutyoknak számított :D
2014. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Azt még megértem, ha valaki nem ért annyira a telefonokhoz, hogy tudja mi az a SoC, melyik CPU/GPU a jó, meg hogy a technikai dolgokhoz ne értsen, de:

1) azért még a kevésbé hozzá nem értők is legalább annyit tudnak (illetve sokszor csak hiszik), hogy a 2 magos CPU jobb, mint az 1 magos, meg azt azért csak tudja mindenki, hogy az 1 GB RAM jobb, mint az 512 MB.


2) ha tényleg mindkettő van a családba, akkor gyakorlatban is láthatod, hogy az L mennyivel erősebb, gyorsabb, jobb, nem értem ennek ellenére hogy írhatsz olyan hülyeséget, hogy a J jobb.

2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!