Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Apple Iphone-ját miért...

Az Apple Iphone-ját miért tartják jobbnak a Samsung Galaxy-jainál?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Androidot szeretem, de még én is inkább iPhone-t vennék egy Galaxy S5 vagy akármilyen Samsung helyett.

Az iPhone prémiumabb anyaghasználatú, és szoftveresen is jobb, mint a Samsung TouchWiz-nek nevezett röhejes valamije.


Gyakorlatba ha valamilyen oknál fogva tényleg csak iPhone és Samsung közül választhatnék a Samu-t választanám, hisz rakok rá egy custom romot és akkor már szoftveresen tökéletes, telefon külseje meg annyira nem tetszik, de legalább nem törpéknek való 4"-es kijelzője van.

2014. márc. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért, mert nem kell napokig állítgatni, "romolgatni" hogy használható legyen, nem ócska műanyagból van, több és igényesebb app az Appstoreban. Ezek szerintem elég nyomós érvek, hogy iPhonet használjak
2014. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Mert felépített egy nagyon jó marketinget az apple,miközben ugyanúgy műanyag,ugyanolyan kijelző van benne és még a hardver se jobb.
2014. márc. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Az olcsóbb androidos telefon mellett téligumi garnitúrát is tudtam venni az autóra. Ez is elég nyomós érv hogy ne használjak Iphone-t.
2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem volt idő míg egyszerre volt iphone és galaxy készülékem, az iPhone-t nagyon szerettem, és szeretem még mindig, szemben a galaxy nyomta a lábam, nem tudtam normálisan megfogni... Szerintem iphone-t vegyél:-)
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Kedves "9mm", az 5C sorozattól eltekintve az iPhone 2010 óta csak aluminiumot és üveget használ a telefonjaihoz, szemben a Samsunggal, akitől én még egy fémből készült Galaxyt se láttam.
2014. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Legalább nem nyikorog mint a hülye Szifon. :)
2014. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vicces, vagy talán inkább szánalmas ez az egész hozzászólás-sorozat.

#6-os leír egy tényt, amivel nem lehet vitatkozni, hisz az nem hit kérdése, hanem így van, erre "A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik."


Oké, hogy attól, hogy valami igaz még lehet nem hasznos, de a amúgy sem arra adják legtöbbször a pozitív értékelést, hanem hogy egyetértenek-e veled vagy sem.

2014. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ájfont vegyél.. Bár a Samsungok.. Jok.. de amibol készitik.. fosok.. Az iphone meg.. jo alapanyag.. vgy h mondjam.. es nekem jobbban bejon.. a iphone.. de nekem a csaladba csak.nekem van.. es mindenkinek Samsumh.. xd De Iphone Fan vagyol
2014. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
sok érv van, kinek mi a fontos. nekem alapvetően az anyaghasználat nem fontos, de ha s5-öt hátlapját megnézem, akkor az az, amit először dobnék le róla, mert nagyon melléfogtak...talán az s-nek meg esetleg az s3-nak volt olyan hátlapja, ami jól néz ki...meg igazából ha az s2-nek is jobban néz ki, ha főként a matt hátlapot nézzük. másik a méret, ez is szubjektív, nekem nem kéne 4,3"nél nagyobb kijelző...a szoftverezettség szintén. iOS frissítést terheléstől függetlenül azonnal letöltheti mindenki, ameddig az androidos telefonoknál lépcsőzetesen kapják meg a telefonok, és ha esetleg szolgáltatós vagy, akkor is hónapokat könyöröghetsz, hogy mások már rég megkapták. látom, mi megy telekom facebook oldalán is...persze felrakhatod más forrásból is, de ez megint az a plusz kör, hogy most fél órával többet kell vele foglalkozni. másoknak esetleg az is szempont, hogy iPhone-ra nagyobb a tartozékválaszték. És ha visszakanyarodunk a szoftverhez, talán a Samsung rakja tele a legtöbb felesleges hülyeséggel a rendszerét, ami nem tud semmit, csak zabálja az energiát. Itt is meg lehet említeni, hogy root-olod, és kiszeded belőle a dolgokat, de mi van, ha én nem akarok ennyi mindent megcsinálni ahhoz, hogy egy olyan telefonom legyen, amit legalább 1-2 évig nem kell resetelni, mert például amióta megvan az iPhone-om, egyszer nem kapott gyári visszaállítást, mert nem lassult be semmitől.
2014. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!