Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fehér mobiltelefon szerintet...

A fehér mobiltelefon szerintetek nem túl lányos/b*zis?

Figyelt kérdés

Szeretnék vennie egy iPhone-t, de nem tudom, hogy fekete vagy fehér színűt vegyek. Utóbbi mellett szól, hogy a karcolások kevésbé látszanak rajta és nem kopik le róla a szín. De nem túl b*zis egy fiúnak a fehér mobiltelefon? Ha lehet kort és nemet írjatok! Köszi!


21/F



2014. márc. 3. 19:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*venni
2014. márc. 3. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:
ha tetszik a fehér, akkor vedd fehérben. a többit szard le . nekem az xperia SP-mhez fehér tok van, mindig rajta van és leszarom a többit, jó így :D
2014. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, és mint írtad eléggé előnyös ezek ellen, plusz ujjlenyomatok se nagyon látszódnak. Amúgy is a fehér szín a műszaki "kütyüknek" inkább modern stílust kölcsönöz.
2014. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Általában nem érdekel mások vélemény, de ha már kiadok sac/kb 200K-t egy mobilért, legalább ne "röhögjenek ki".
2014. márc. 3. 19:53
 5/12 b95 ***** válasza:

Fehér Z10-em van.

Szerintem egyáltalán nem lányos!

2014. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha kiadsz 200 ezret a mobilra remélhetőleg nem csak a színe a mérvadó...ugye?!?

Okostelefon,mindentudó...nem fognak kinevetni.

2014. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem nőies, ezért is vettem fehérben az 5s-t.
2014. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, még akinek van véleménye/tapasztalata, kérem írjon! Minél több kölönböző válasz érdekelne! :)
2014. márc. 3. 20:03
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, hogy 27/F vagyok (#7).
2014. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem felváltva egyik évben fehér másik évben fekete iphone telefonom volt, most éppen fekete, de lehet jövőre fehér lesz, én nyáron pl a fehért kimondottan élveztem, most a feleségemnek van fehér, de szerintem egyáltalán nem ciki, ha nem rakod ki strasszokkal, vagy nem veszel rá rózsaszín tokot akkor nem lesz gond. 24/F
2014. márc. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!