Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A fehér mobiltelefon szerintet...

A fehér mobiltelefon szerintetek nem túl lányos/b*zis?

Figyelt kérdés

Szeretnék vennie egy iPhone-t, de nem tudom, hogy fekete vagy fehér színűt vegyek. Utóbbi mellett szól, hogy a karcolások kevésbé látszanak rajta és nem kopik le róla a szín. De nem túl b*zis egy fiúnak a fehér mobiltelefon? Ha lehet kort és nemet írjatok! Köszi!


21/F



2014. márc. 3. 19:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Valami military tokot vennék rá amúgy, szóval valami sötét színűt :D De akkor te félévente új telefont veszel, vagy hogy? Kettő van és váltogatod? :D
2014. márc. 3. 21:23
 12/12 WyLToR ***** válasza:

Eredetieg nem mindegy miyen tipusról beszélünk. Speciál ezalatt azt kell érteni hogy haverom vett egy iphone 5-öt Júliusba mármint 2013 Júliusba és mára már a sarka lekopott, ez fekete volt. Fehérnél ilyen nincs. Viszont 4S-ben fehér a nyerő. 5S-ben pedig mindegyik gyönyörű fehér olyan "Nemes" kiváltság, az olyan "rohadt gazdag" vagyok, Fekete is olyan mint a fehér de ha ha már veszel egy iphone-t és a szín az amiben nem tudsz dönteni akkor nézz körül a ruháidban milyen kabát, pulcsit hordasz színben. Én speciál fekete-t hordok és az 5S rohadtul jól áll feketében vagyis GRAY-ben.

Összegezve ha adhatom az ötletet:

-4, 4S fehérben jó

-5 fekete

-5S fehér gyönyörűen csillog, arany vagyis pezsgő szín olyan mert megtehetem, fekete "gray" pedig olyan jó és kész

2014. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!