Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.1.2-re hogyan tudom...

Android 4.1.2-re hogyan tudom felrakni a Nexus androidot?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Te inkább sehogy, nagyon képzavarban vagy
2014. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Helyesbítek a telefonra hogyan rakjam fel a Nexust. Most android 4.1.2 van rajta.
2014. márc. 4. 20:49
 3/10 b95 ***** válasza:

A Nexus egy telefon sorozat.

Azt egészen biztosan nem fogod tudni felrakni a telefonodra. :D

2014. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te a Nexus-okon található Androidot, tehát a gyári, vanilla Androidot akarod rárakni, ahogy azt a Google kitalálta, mindenféle gyártói skin meg custom UI nélkül.


Ezt sehogy sem fogod tudni megtenni (max ha Sony-d van, aki gyakran elérhetővé teszi az AOSP forráskódot telefonjaira), csak a vanilla Androidra hasonlító romokat tudsz rárakni.

Szinte az összes custom rom úgy néz ki, mint a Nexus-os Androidok, csak mindegyik valami extrát nyújt, de kinézet terén ugyanaz. Leghíresebb a CyanogenMod, de jó még a ParanoidAndroid, OmniROM, SlimRom is.

2014. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
....és ha elárulnád, milyen telefon, még talán romot is tudna valaki ajánlani.
2014. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyerekek, szerintem a KitKatra gondol :D

Amennyiben így van, találj egy KitKaton alapuló ROM-ot a telódhoz.

A jelenlegi android verziód nem számít, csak az, hogy azért hardveresen legyen erős a teló, amivel csinálod.

És pure nexus élményre ne számíts, azt semmilyen rommal nem tudod elérni (N5 tulajdonosként írom)

2014. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen nexus androidot akarok rakni a telora vagy valami fozott romot ami megbizhato es nm eszik ennyi ramot mint a gyari android.

A telefon egy lg optimus 4x

2014. márc. 6. 07:20
 8/10 b95 ***** válasza:

De Nexus Android még mindig nincs!

Max. az van, amik a Nexus telefonokon vannak, viszont azok csak a hozzá való hardveren mennek.

Amire te gondolsz az még mindig a stock Android.

Ezt főzőtt ROM formájában fel lehet rakni a telefonra.

2014. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Wadmalac ***** válasza:

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=tNExFjtqWog


Színtiszta vanilla nem lesz.

2014. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is színtisztát akarok hanem olyant ami nem eszik ennyire rengeteget mint a mostani android .
2014. márc. 6. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!