Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam internetről Iphone...

Vásároltam internetről Iphone 4s-et törött kijelzővel vettem hozzá kijelzőt kicseréltem és bekapcsolom a telefont és bejön apple logo aztán kikapcsol telefon és megint bekapcsol ésezt csinája, mi baja lehet még?

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Jól megszívtad...
2014. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 QueenRavenna válasza:
Mennyi volt???
2014. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy törött kijelzős készüléket látsz, mire gondolsz? Mert az ugye színtisztán fizikai lehetetlenség (hisz iphone, vagy mi), hogy ha törött az üveg, akkor biztos a földhöz basszzták, tehát más is megsérült.
2014. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen kicsi megszivtam, amit vettem hozzá új kijelzőt probáltam mert van ezen a töröttön rendes Iphonem azon ment szépen a displej.Szóval nem tudom mi sérulhetet meg:(
2014. márc. 4. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
hát mondjuk minden más. de eseteg próbáltál csinálni egy restore-t? lehet az is megoldaná a bajt, de persze, hogy nem kizárt az, hogy esés közben az alaplapon sérült meg úgy valami, hogy amiatt indul újra.
2014. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh nagyon örülök ha minden igaz szoftver hiba csak sikerült rárakni recovery mode-ba és valamit frissit a itunes. 30 percet ir. Köszönöm a válaszokat majd irom mi lett a vége.
2014. márc. 5. 21:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Bekapcsolni sikerült már rá jöttem mi a gond, meg észre vettem hogy bekapcsoló gomb sem jó.
2014. márc. 6. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!