Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen esetbe hova lehet...

Ilyen esetbe hova lehet fordulni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

xperia mini pro sk17i, érintkezési hibával szervizbe adtam (ha kinyitottam a billentyűzetet becsíkosodott a képernyő), és úgy kaptam vissza hogy nyitogathatom a billentyűzetet, de egyáltalán nem érzékel semmit a képernyő!!

na most, ezt meglehetett volna anélkül is csinálni hogy tönkre teszik az érintőképernyőt. Ha nem így van, akkor írjátok meg!


az érintkezési hibát 9000 Ft-ért megcsinálták VOLNA, de így, hogy nem működik a képernyő, 18000 Ft-ot akarnak elkérni érte.


kikértem több ember véleményét ezzel kapcsolatban, és azt mondták hogy a szerviznek kötelessége megcsinálni a telefont ingyen, mivel ők tették tönkre.


a másik érv ami mellettem szól, hogy másik ilyen érintős cuccot találtunk neten 5500 Ft-ért, szóval nem értem milyen alapon kérnek a cseréért 18at..


a harmadik pedig hogy ennyiért egy ugyanilyen új telefont is vehetnék!!


holnap bemegyek ebbe a boltba és elmondom ezeket kulturáltan... de valószínű hogy tagadja meg hárít.. szóval, ilyen esetben mit lehet tenni?


2014. márc. 5. 17:33
 1/2 dersol ***** válasza:

A telefon 15k-t ér, ebayről minden 1-2k a telefonhoz.

Az már szalagkábel, érintő, vagy alaplapi csatlakozó is lehet.

2014. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom, de elrontották a szervizben, mert attól h nem jött be semmilyen kép az érintkezési hiba miatt attól még érzékelte hogy mit csinálok (rezgett ha feloldom, csak kép nem volt) de most meg kép van csak semmit nem tudok vele csinálni
2014. márc. 5. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!