Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a gond? Nokia 808...

Mi lehet a gond? Nokia 808 pureview

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak a mobilommal. Egy Nokia 808 pureview készülékem van. Még nincs egy éves a készülék. Nemrég a kijelzőjét ki kellett cserélni, mert leejtettem és megrepedt. Amióta kicserélték azóta, ha hív valaki akkor az érintőképernyő teljesen elsötétül. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem szeretném újra szervizbe vinni. Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. márc. 5. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én a közelség szenzorra gyanakodnék, nem a kijelzőre, ugyanis hívás kezdeményezéskor és fogadásakor ez aktiválódik, hogy ha a fejedhez tartod, ne nyomd meg a kijelzőt. Szóval ha van fólia a kijelzőn, akkor lehet az zavar be, ha nincs, akkor a szenzort kellene megnézetni - szerintem!
2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyetértek az előzővel, ez inkább szenzorhiba, mint kijelző. Van rajta fólia? Gyakran a rossz fólia okoz ilyeneket.
2014. márc. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen van rajta fólia. Vegyem le?
2014. márc. 5. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
attól függ, milyen fólia. nekem például idáig tapasztalatom szerint más telefonon volt az ilyen "tükörfólia", az 100%, hogy eltakarja az érzékelőt, de ami most van rajta, sima, nem matt fólia, azzal nincs ilyen bajom.
2014. márc. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Éevezzem a fóliát és ugyanúgy megvan a hiba :(
2014. márc. 6. 07:08
 6/7 A kérdező kommentje:
*Levettem
2014. márc. 6. 07:08
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor vidd vissza a szervízbe ahol kicserélték a kijelzőt, és reklamáljál. mert ezt bizony, ők baszták el.

haveromnak gyári hibás lumia 800 volt. neki is ígyanezzel a gonddal. neki azzal oldódott meg, hogy a kijelző felső részét erősen nyomta. pattant egyet. azóta jó. magyarán nem jól volt összerakva a telefon.

Nem biztos hogy a tieddel is ez a gond.

ezt csak példának írtam.

Én biztos visszavinném a telefont a szervízbe.

2014. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!