Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért baj lehet a telefonommal...

Miért baj lehet a telefonommal? Miért nem megy fülhallgatóval?

Figyelt kérdés

Szóval a telefonom tökéletesen működött, aztán egy nap csak elromlott. Amikor fülhallgatóval hallgatok zenét a zene ilyen zavaros, de ha erősen benyomom és tartom vagy néha ha forgatom akkor jól működik de ha elmozgatom egy nagyon picit akkor már nem. A telefon Galaxy S3 és mindenféle fülhallgatót próbáltam :D


Előre is köszi a segítséget :DD



2014. márc. 6. 18:31
 1/1 T...TAMáS válasza:

pfff...

hááát...

nekem is volt már ilyen csak mp-4-el de az mindig rossz volt... :D de az a lényeg, hogy vegyél egy Samsung vagy amilyen a te telód olyan fülhalgatót, azt te döntöd el hoggy komolyabbat e vagy gagyit, de én azt mondom, hogy komolyabbat... de én nem akarom hogy becsapjalak, mert nem biztos hogy az a baja amire gondolok, de azért ha megteheted próbáld ki! :D

2014. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!