Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry bold touch 9900...

Blackberry bold touch 9900 wifi alig fogja a jelet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy blackberry bold touch 9900 gsm boltba és nem érzékeli az otthoni vifi jelet pedig a másik SonyEricsson xperia mini pro megfelelően tudja fogni.


Testvérem szobájába van a jeladó ott a xperia fullon érzékeli a jelet a blackberry csak félig. A szobám az emeleten van ott az xperia 1 sávval tudja fogni a jelet a blackberry egyáltalán nem érzékeli a jelet.


Mi lehet a gond? Valami beállítás nem jó vagy alapból gyengébb a blackberry telefonom wifi jelfogója vagy esetleg hibás?


most csütörtökön vettem 3 nap a csere vasárnap nincsenek nyitva akkor hétfőn még érvényes a 3. nap vagy az már 4. napnak számít?



2014. márc. 7. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hétvége nem számít a 3 napba, de mutass bármilyen műszaki leírást, mely szerint a reklamált telefonnak ugyanazt kell tudnia, mint egy SonyEriccsonnak...

Tud komunikálni, azaz működik a wifije, nem egyformák, viszont lehet, hogy BB takarékosabb(!) kisebb teljesítményű.

2014. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

ÉN a helyedbe ennyi pénzért egy Samsungot, Sony, vagy LG-t vettem volna. Aztmondják, azok bírják a legjobban.

Én visszavinném a helyedbe a telefont, hogy hibás. PErsze, ha ott aztmondják, hogy nem hibás, elhized nekik és hazahozod, akkor a tesód szobájába a jeladóhoz (gondolom router) kell egy jel erősítő antenna:

[link]

2014. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én csak azért gondolom hogy nem jó mert rengeteg utána olvastam a telefonnak meg kimondottan a wifinek és sehol se írta senki hogy gyengének találja. Meg azért ne hogy már 8 m távolságból már nem veszi a jelet úgy hogy 1 fal van csak előtte. Másik telefon ugyan az az évjárat 2011 es az meg 3 falon keresztűl is simán fogja. Barátnőm alkatel telefonja is fogja a szobámból. Ennyire gyenge nem lehet xperia olcsóbb telefon volt akkoriba mind ez.
2014. márc. 7. 13:14
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az antenna dolgot nem is olyan drága gondolom boltba is lehet venni.
2014. márc. 7. 13:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Közben kiderült hogy gyengébb vifi van a készülékben. Az eladó azt mondta nem is érti miért tettek ilyen "nem valódi vifit" egy ilyen drága telefonban. Szerencsére vissza vették és kaptam egy másik telefont. viszont ott meg az vettem észre hogy a kijelzőn sok pici szabályosan elhelyezkedő pont van. Mikor fény vetődik rájuk akkor vissza verik a fényt és csillognak. Mitől lehet ez?
2014. márc. 14. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!