Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normál sim kártyából micro...

Normál sim kártyából micro sim kártya nem házilag gyártva? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
A párom előfizetését szeretnénk meghosszabbítani amihez egy új micro simmel működő telefont is vásárolni szeretnénk. Az a kérdés hogy a telefont én szeretném használni és arra lennék kíváncsi hogy szerintetek attól hogy az előfizetés amivel megvesszük nem az enyém átalakítják-e az én kártyámat a telefonhoz? Mert én is előfizető vagyok de normál sim-em van. A válaszokat előre is köszönöm.
2014. márc. 7. 13:58
 1/2 SylwerStone ***** válasza:

Persze, ha beviszed kivágják neked pár ezer forintért.

Jobban jársz ha veszel magadnak egy SIM vágót

[link]

Kapsz hozzájuk általában adaptert, amibe a micro simet belerakod és normál méretű lesz

2014. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha a saját neveden van a kártya akkor ingyen kicserélik neked. (legalábbis a t-mobile-nál így van) de ha necces lenne felkutatni és bevinni az üzletbe az eredeti tulajt akkor vidd be pl egy gsm boltba és 500 Ft-ért méretre vágják
2014. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!