Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonok ki tudják használn...

A telefonok ki tudják használni a MicroSD-k adatátviteli sebességét? Class4, Class6, Class10 érdekel.

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Elméletben igen, gyakorlatban sosem veszed észre.

Amúgy is azt írnak rá a gyártók amit akarnak.

2014. márc. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy ki. Ha túl lassút veszel akkor nem tudsz például hdban felvenni vagy lejátszani.
2014. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Class4 határeset. Fölötte bármit raksz, jó lesz.
2014. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

32GB, Class6 Samsungot néztem 8.500.-ft. körül. Class10 lenne 13-ért, Kingston Class4 7db ezresért. Itt lép képbe hogy a telefon melyiket tudja kihasználni, de akkor a Samsung lesz a megfelelő vétel.


Köszönöm a válaszokat! Üdv.

2014. márc. 4. 10:46
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Nézz gyorsan körül vaterán, én onnan vettem class6 32GB Samsungot 3.500,- Ft-ért!

2 hónapja használom, ha hamis, ha nem, működik és a teszten is hozza az előírt 6 MB/s írási sebességet.

2014. márc. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!