Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok ehhez az ajánlatho...

Mit szóltok ehhez az ajánlathoz? Szerintetek kamu? (Galaxy S4 72500 -ért)

Figyelt kérdés

[link]


Az emberke azt állítja, hogy a Virgintől vásárolja a telót, felbontja és ajándékként küldi fel a postára. Szerintetek bevállalható?


2014. márc. 7. 14:12
 1/7 SylwerStone ***** válasza:
Nem szabad előre utalni!
2014. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleg erdekes az a kekes kozepso gomb szerintem...
2014. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SylwerStone ***** válasza:
Nem szabad ennek bedőlni, tuti kamu. Már az furcsa, hogy személyesen át sem veheted, csak postán előre utalva.
2014. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy kamu vagy lopott..
2014. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lopott! A srác rendes embernek tűnik, kérdezzetek csak rá nyugodtan:) Nekem hihetőnek hangzik! (think)
2014. márc. 7. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

"Soha ne fizessen előre az eladónak, ha nem ismeri.


Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem védi meg attól, hogy becsapják"

2014. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Természetesen, hülye azért nem vagyok! :) Így vakon előreutalni biztosan nem fogok! :)
2014. márc. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!