Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elfizetéses telefont...

Megéri elfizetéses telefont venni?

Figyelt kérdés
Okos telefonra gondoltam. Valami jó kéne :) 12 éves vagyok és anyukám megengette Kérlek mondjátok valami telefont ne legyen az előfizetés nagyon drága max havonta 3 ezer 3500 :) bocsi hogy ijen luzer vagyok :(
2014. márc. 7. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:

van olyan pl a t mobile-nál hogy korlátozod az előfizetésed,így pl max 3500ft-os számla jöhet


az okostelefonra mennyit szánnál? mármint mennyi pénzed van rá?

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az anyukám minden nap add nekem 500 ft suliba és ha egy kicsit sporolnak :) de mondtam hogy max 3500 nekem nem kell hogy tudják hívni stb elég ha van viberem meg ha engem hívnak mert a családba majdnem mindenkinek vá red kártyája De amúgy Samsung Galaxy Trend + vagy valami Sony ixperia valami :)
2014. márc. 7. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ugy kerdezem hogy milyen árú telefonban gondolkodsz?
2014. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olyan 50-65 e ert
2014. márc. 8. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
android vagy wp tetszik jobban?
2014. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Android
2014. márc. 9. 02:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!