Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy trend lite root?

Cornetto kérdése:

Samsung galaxy trend lite root?

Figyelt kérdés
kell egy samsung galaxy trend lite root,sokat probaltam,de nem megy,valaki irja le hogy hogy kell rootolni ezt a telefont es hogy mi fog utana megvaltozni,miben elonyos a root es miben hatranyos?
2014. márc. 8. 10:45
 1/4 Nitsch Dávid válasza:
Nincs olyan hogy root csak boot.És nem lessz semmi csak annyi hogy letörli az alkalmazásaidat ami nem az sd kártyádon van és egy kicsit gyorsabb lessz a telefonodon...
2015. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de van olyan alkalmazas,pl. screen recorder,ami keri a rootot
2015. júl. 25. 09:58
 3/4 anonim válasza:
első mi az hogy nincs root csak boot ember a root az egy hasznos dolog, amugy nekembia trend lite om van de én sem találok hozzá rootot vagyis de de eddig csak olyat talámtam amit számítógépröl lehet de én abban nem bízom. előző tlefonom rootolva volt és pl ki lehet torolni a gyari felesleges alkalmazasokat igy gyoraabb lessz a telefonod elonyos a root viszont ugrik a garancia
2017. jan. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
amugy nembtorol semmit a telefonrol csak ha szeretned
2017. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!