Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék többet kihozni...

Hogyan tudnék többet kihozni az xperia U-m ból?

Figyelt kérdés

Egy másfél éve van meg kb. és eleinte nagyon raj volt meg minden, de mára szaggat akad össze elfogyik a ram stb...

Valószínűleg azért mert már rajta van minden hülyeség, és jó lenne ha vissza tudnám állítani gyári állapotba egy ilyen teljes refresh-el. Tudom hogy van olyan hogy tárhely ürítése de nekem valami olyan módszer kéne ami ténylegesen olyan állapotba tenné vissza mint amilyenben hozzám került.

Valamint valami jó téma se lenne rossz, hogy ne legyen olyan megszokott, esetleg egy IOS szerű vagy bármi.

Ha valaki tud egy király tokot, esetleg hátlapot az jó lenne!

Akinek van/volt Xperia U-ja az segíthetne, neki mi vált be, javaslatok stb...

Arra gondoltam először, hogy veszek egy új telefont, de inkább így újítok be, ugyanis nem lenne alapvetően vele semmi baj, jól néz ki stb... Csak valami új kéne bele, na meg egy kis boost.

Bárkinek bármi ötlete van szívesen hallgatom!



2014. márc. 6. 22:11
 1/1 b95 ***** válasza:

„jó lenne ha vissza tudnám állítani gyári állapotba egy ilyen teljes refresh-el.”


És mi ennek az akadálya? ¬.¬

2014. márc. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!