Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play áruházról nem...

Google Play áruházról nem tudok letölteni semmit, elindítom a letöltést és csak tölt csak tölt, és nem jön le, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
nem indítja el a letöltést

2014. márc. 8. 14:02
 1/6 A kérdező kommentje:
mobil internetről vagyok fent, talán ez a baj?
2014. márc. 8. 14:03
 2/6 A kérdező kommentje:
még hozzátenném azt hogy a facebook is LASSÚ, a youtube is meg minden ami nettel kapcsolatos alkalmazás. adatforgalmam MÉG NEM MENT LE ! :/
2014. márc. 8. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs térerő, lasssú a net, az alkalmazások meg több MB-os nagyságúak lehetnek. Ilyen lassú nettel örökkévalóság mire történik valami. Menj jobb lefedettségó területre vagy keress wifi-t. Segíthet ha 3G/WCDMA módra váltod a telefonod ha nem azon lenne, megfelelő lefedettség esetén gyorsabb lesz a net, rossz lefedettségű helyen jobban merülhet tőle a telefon.
2014. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de nekem eddig a régi telómmal minden oké volt, most hogy van egy másik és azon meg lassú
2014. márc. 8. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van még adatforgalom? (Telekomnál a My T-Mobile oldalon ellenőrizheted, a többi szolgáltatót nem tudom.)
2014. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van van, hát ma reggel töltöttem fel a kártyát :/
2014. márc. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!