Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az amerikai pite 5 c. filmet...

Az amerikai pite 5 c. filmet honnan tudnám letölteni? Ami találtam linket, abból egyik fele fizetős, a másik fele meg olyan, hogy elinditom a torrent letöltést és 20%-nál megakad meg ilyenek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:12
 1/2 Boomer válasza:
Keress olyan torrent oldalt ahol sokan seedelik.. Ennyire egyszerű. :)
2010. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem értek az ilyen dolgokhoz, hogy ezek mit jelentenek...najó...sejtem, de esetleg úgy nem lehetne hogy valaki küld egy linket, amire rákattintok és elindul a letöltés, és a letöltött fájl-ra csak rákattintok, és elindul a film? Mert amit lesikerült töltenem, nem lehet kicsomagolni...kell hozzá kód...kell hozzá a többi rész is (part.2/3...) de azokat nemtudok közbe letölteni, mert egyszerre csak 1-et lehet...
2010. dec. 2. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!