Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 valaki...

Samsung Galaxy S3 valaki segíteni? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
Egy 6 éves lány játcott a telefonomon és lemerült ami eddig oké.! Hazajöttem és feltöltöttem, de amikor megpróbáltam bekapcsolni akkor csak a "Samsung" feliratig jutott el és utána semmi megakadt!!!!!!!! És ezt még 5 eljátcotta!:( segítsetek!!! Mitcsináljak?!?!?!?!?!:'(

2014. márc. 8. 18:23
 1/6 schumilex55 ***** válasza:
Kapcsold ki (szed ki az akkut), rakd vissza, nyomd le a hangerő le+home+bekapcs gombot utána csinálj egy factory resetet (hangerő gombokkal navigálsz, bekacsp gombal klikkelsz") meg wipe -old a chace -t. Ha nem jó akkor leszeded az odint meg a sammobile -ról a gyári romot és felflasheled rá.
2014. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 schumilex55 ***** válasza:

Elírtam bocsi :D kicsit álmos vagyok.

Nem hangerő le hanem hangerő fel (+home+bekapcs gomb).

2014. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:) De akkor eltűnik minden a telefonomról nem? Képek játékok stb.? :(
2014. márc. 8. 18:35
 4/6 schumilex55 ***** válasza:

Ha nincs elmentve sd-re vagy máshova akkor igen.

Vagy megkérdezed szervízben hogy megtudják -e csinálni, vagy próbálkozol adb parancsokkal pl. [link]

[link]

Tehát leszeded példának az android sdk-t, pf, talán van valami adb parancssor indító ikon nem tudom rég nem használtam már, oda beírod a parancssort és reménykedsz hogy menni fog.


Egyébként odinnal megpróbálhatod a cwm recoveryt, talán arról is írtak valamit az xda -n.

2014. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Egyébként elég volt az, hogy kb. 30 percre kivettem az akut :)
2014. márc. 9. 08:57
 6/6 schumilex55 ***** válasza:
Akkor k.
2014. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!