Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vegyek?...

Milyen okostelefont vegyek? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Olyan okostelefont keresek, aminek a márkája Samsung, HTC, Alcatel, Sony, vagy Huawei. Minimum 3,3"-os képernyő kéne, Androidból a Jelly Bean lenne a legjobb. 30000 ft-ot tudnék rá kiadni max., de jobb lenne olcsóbbat. És nem Vateráról, apródról, meg ilyenekről rendelném, mert félek, hogy átvernek. A Samsung Galaxy Young (nem az Y, hanem a Young) jónak tűnik, a kialakítása is klassz, és a tudása is megfelelő. Akinek olyan van, Pro és Kontrákat írjon, ha lehet. Köszönöm előre is!

Válaszolóknak (mint eddig is,) jár a felpont!:)))



2014. márc. 8. 12:34
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%
Galaxy Youngot ne vegyél!!! Az egyik ismerősömnek olyan van és nagyon lassú!!!De a samsungoknál nézelődj mert azok nem olyan rosszak csak ez a young ez...
2014. márc. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is Galaxy Young van.

Egyáltalán nem lassú, ami hátránya az az hogy kicsi a belső tárhelye.

Nem drága, jól viszi az alkalmazásokat, összességében szeretem.

2014. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

1 hétig volt, de mivel nincs még annyira sem jó, mint a Samsung Galaxy Mini ( ami elég béna magában is ), ezért eladtam. Nincs jó tulajdonsága a young-nak.

30 000 Ft-ért nem tudsz venni jelly been-t nem kapsz. Ami jól futtatja, az ott kezdődik, hogy 70-90 000 Ft.

Én inkább azt javaslom, hogy a meglévő 30 000 Ft-hoz gyűjts 10 000 Ft-ot és vegyél inkább egy Nokia Lumia 520 ( vagy gyűjtesz még 5-10 000 Ft-ot és 525-öt ), ami Windows Phone és sokkal jobb. Nem laggol, nem akadozik, sőt inkább leegyszerűsítem: egy 40 000 Ft-os wp-s telefon annyit tud, mint egy kb. 70 000 Ft-os androidos mobil.

Ha érdekelne még valami írj privátba.

2014. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Androidot ennyiért nem éri meg... LUMIA modelleket nézegess :)
2014. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rosszabb, mint a mini?? Te jó ég!Akkor a Galaxy Young nem.A Nokia lumiák nem tetszenek.:CC Olyan hülye kialakításuk van, és az a sok négyzet áá...nem tudom. Huaweikkel mi a helyzet? Aki azt írta, hogy jó a Young (2. válaszoló), mi tetszett benne neked? Mivel technikailag kissé analfabéta vagyok, muszáj megkérdeznem, tudom hogy ezzel férasztani fogom valamennyiőtöket, de: Windows Phone-on van Google Play? És mindent le lehet onnan tölteni, megy a Lumia 520-on? Mert ha tényleg nincs más akkor jó az is.:) Viszont akkor abból keresek használtat, mert a 30.000 tényleg a max., mivel mint említettem, nem vagyok túlságosan otthon a témáben, de kéne az okosteló, de nekem nem az a "hiperszuper-húdemaximálisan-mindencsúcsatomjó-kifogytamazilyenpéldákból" telefon kell, csak okos legyen, 1-2 játékot le tudjak tölteni, pl:Subway Surfers, ilyesmi, net menjen rajta, a belső tárhely mérete sem gond, csak bővíthető legyen.:) Meg én nem tudom mit kell nézni még ilyenkor, nem értem ezt a gigaherces nyelvet.:D De akkor a Nokia Lunia 520-hoz: Akinek van, az írjon róla Pro- és Kontra érveket légyszi! Köszönöööm:) (Ja és ment a felpont!)
2014. márc. 8. 16:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Á, a nokia Lumia 520 :)

Első wp-s mobilom volt. Akkoriban mindent futtatott, az árához képest kiváló volt a kamerája, nem fagyott le ( mint szinte az összes "google play"-es, azaz androidos telefon ), nem akadozott és a rá telepített OFFLINE térkép, azaz nem kell hozzá internet ( ilyen csak a Lumiákon van ). Kontra? Mivel csak fél gigabyte a RAM-ja, azaz a belső memóriája, most van 1-2 játék ami nem fut el rajta. Ezen kívül semmit nem tudok felhozni ellene.

Egyébként nem ugyanazok a programok, ill. játékok vannak a wp-re mint az androidra. A wp-re kevesebb van mint az androidra. A legtöbb megvan, szinte ugyanúgy, de míg androidon ugyanaz a játék megvan 10-szer csak más gyártótól, addig a windowson csak 2-szer van meg.

~3

2014. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 schumilex55 ***** válasza:
92%

"ugyanazok ... vannak a wp-re mint az androidra. A wp-re kevesebb van mint az androidra"

Azért van egy kis logikai ellentmondás de tudom mire gondoltál.


A lumia 520 újban van 30-ért is, nem kell 40-et kiadni érte, androidban meg nem 70 hanem 50k a jó telefon kezdete. Véleményem szerint.

2014. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 schumilex55 ***** válasza:
Ja igen, és wp-re nincs google play.
2014. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

7# elnézted. Az írtam, hogy NEM ugyanazok vannak, nézd meg. Egyébként mindegy, az 50 meg a 70 000 is drága.

Igen van 30-ért is 520, ez is igaz.

~6

2014. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Húú, köszönöm, nagyon jókat mondtatok, meg néztem teszteket, és elég jó:D Picit a csempével van gondom, de az is egyre jobban tetszik.:) Igazából ballagásra kapnám apukámtól, akkor, ha jó lesz a bizim, és a telefon felét én gyűjtöm össze (mivel elég sok zsebpénzt kapok, megértem őt). Szerintem uccsó kérdés róla: Subway Surfers van rajta (vagyis rá lehet telepíteni)? Már feltettem komiba a kérdést, de erre az egy dologra nem kaptam választ.:) és látom a t-mobile-nál is 30.000 ft.:) (ment a felpont nektek is!)
2014. márc. 8. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!